Kurumsal

KALİTELİ VE
GÜVENİLİR YAKLAŞIM
YERİNDE ZAMANINDA
ETKİLİ YÖNETİM
GELECEĞİ YAKALAYAN
VİZYON
KELEŞLER OTOMOTİV

Sektördeki liderliğini ve kalıcılığını müşteri odaklılık ve yaratıcılık ilkesiyle sağlayan Keleşler Otomotiv; satış ve satış sonrasındaki; kaliteli ve güvenilir yaklaşımı, geniş hizmet ağı ve ulaştığı müşteri kitlesi ile sektöründe önemli bir yere sahip.
Satış, servis, yedek parça, sigorta, İkinci el araç alım ve satımı hizmetleri sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Keleşler Otomotiv 1998 yılından bu yana Kocaeli’nde faaliyet göstermektedir. 1998 yılında TSE 12047 ve 2008 yılında almış olduğu ISO 9001 belgeleriyle, Keleşler otomotiv müşterilerine verdiği yüksek hizmet kalitesini standart hale getirmiştir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti şirket felsefesi olarak benimsemektedir.

İLKELERİMİZ

Müşterilerin marka sadakatini güçlendirecek çalışma sistematiği

Bireysel ve kolektif olarak müşteri memnuniyetini temel alan yüksek çalışma performansı

Geleceği bugünden yakalayan vizyon

Yerinde zamanında ve etkili yönetim

Müşteriyi birinci sıraya koyan her seviyede mükemmeliyetçilik

İnsan kaynakları

Eğitimli ve deneyimli insan gücünü istihdam etmek; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak, iş birliği ve dayanışmanın olduğu huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak sürekli büyüme ve gelişme için seçtiğimiz yoldur.
Keleşler Otomotiv’ in ana hedefi, firma vizyonu doğrultusunda hedeflenen sonuçlara ulaşmak için değer yaratan insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları uygulamaktır.

İşe Alım Süreci

Şirket kültürüne ve ortak değerlerine uyum sağlayabilecek, çalışacağı pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, motivasyonu yüksek, gelişim ve değişime açık, Keleşler Otomotiv’ i geleceğe taşıyacak adayları bünyemize kazandırmak işe alım sürecimizin esas amacıdır.
Başvuruları değerlendirilip özgeçmişleri uygun bulunan adaylar, insan kaynakları sorumlusu ve bağlı çalışılacak bölüm yöneticisi tarafından yetkinlik mülakatına alınır. Mülakatı olumlu sonuçlanan adaylara iş teklif edilir ve işe alım uygulamaları gerçekleştirilir. İşe alım sürecinde ki tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri bildirim yapılır.

KARİYER PLANLAMA

Şirketimizin gelecek hedefleri ile kişinin bireysel hedefleri arasında uygunluk sağlamak ve çalışanlarımızın mevcut yeterliliklerini planlı bir şekilde geliştirerek onları daha fazla sorumluluk gerektiren görevlere hazırlamak temel prensibimizdir. Çalışanlarımızı yetkinlikleri doğrultusunda yönlendirerek kadro ihtiyaçlarımızı öncelikle iç kaynaklardan karşılamak ve çalışanlarımızı bu yolla motive ederek onlara farklı kariyer fırsatları sunmak şirketimiz için önemlidir.

PERFORMANS YÖNETİMİ

Şirket kültürüne ve ortak değerlerine uyum sağlayabilecek, çalışacağı pozisyonun gerektirdiği nitelik ve yetkinliklere sahip, motivasyonu yüksek, gelişim ve değişime açık, Keleşler Otomotiv’ i geleceğe taşıyacak adayları bünyemize kazandırmak işe alım sürecimizin esas amacıdır.
Amacımız; tüm çalışanların şirketin, hedefleri doğrultusunda gerçekleştirdiği başarısına katkılarını, objektif olarak değerlendirmek ve bu yolla kurumsal performansı sürekli kılmaktır. Performans değerlendirmeleri sonucunda, çalışanlarımızın gelişim planlarına yön verilerek kendilerine düşen sorumluluğu almaları sağlanır.