SERVİS

SEAT ve SKODA Satış Sonrası Hizmetleri’nde, tutku ve zevk elele gider. Yolun keyfini sürmeniz bizim başlıca hedefimizdir. Ve bir insanın hedeflerine ulaşması için en önemli şey, gerçek tutkuyu göstermesidir.

Kalite tutkusu: Yaptığımız iş bizim, katvizitimizdir. Bireysel titizliği ve yüksek kaliteli servis hizmetini garanti ediyoruz, çünkü bu şekilde tanınmak istiyoruz.
Teknoloji Tutkusu: Teknoloji yerinde sabit duran birşey değildir, devamlı yenilenir. Bu yüzden anlık mükemmelliği hedeflemek doğru olmaz. Servis’te sürekli başarıyı hedefliyoruz.

Detaycılık Tutkusu: Herkes farklılığın detaylarda yattığını bilir. Servis’te biz bunu her işimizde yansıtıyoruz.
Siz bunların hiçbirini farketmezsiniz. Bizim için hiç önemli değil. Yeter ki siz yolun keyfini sürün.
Bir insanın hedeflerine ulaşması için en önemli şey, gerçek tutkuyu göstermesidir

ANLAŞMALI SİGORTALAR

Çalıştığımız bazı sigorta şirketleri şu şekilde; Anadolu Sigorta ,Ethica Sigorta, Mapfre Sigorta,Türkiye Sigorta,HDI Sigorta, Orient Sigorta ,Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Halk Sigorta, Güneş Sigorta, Ankara Sigorta, Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Ak Sigorta, Eureko Sigorta. Avantajlı fiyat tekliflerimizi duymadan karar vermeyin.

İKAME ARAÇ HİZMETİ

Seat ve Skoda markalı araçlarınız serviste emin ellerde iken, konforunuzdan ödün vermemek için uygun fiyatlı araç kiralama imkanı Keleşler Oto’da sizi bekliyor.

 

SEAT CARE

• ZUBİZU Servis Kampanyası: ZUBİZU kullanan SEAT sahiplerine %20’ye varan indirim kazandırır,
• Yerinden Alım Yerine Teslim: SEAT’ın Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmeti ile aracınızı kapınızdan teslim alır, yetkili servise götürür ve yepyeni halde geri getirir,
• SEAT Kasko :SEAT Kasko poliçesi avantajlarından yararlandırır.

YEDEK PARÇA TALEP FORMU

Seat, Skoda ve Cupra markalarına ait yedek parça ihtiyaçlarınızı formu doldurarak yetkili birimimize iletebilirsiniz.